REFERENCJE

Z powodu nadmiaru obowiązków wyjątkowo zdecydowałam się skorzystać z pomocy architekta przy planowaniu i realizacji remontu. I to był strzał w dziesiątkę!
Martyna ujęła mnie swoją żywiołowością i pomysłami, na które sama bym się nie odważyła. Maciej – spokojem i pragmatyzmem.
Ten duet jest gwarancją sukcesu!
Co jest ważne, oboje uważnie wsłuchują się w potrzeby klienta. Chcę podkreślić jednak, że warto zdać się na ich umiejętności i doświadczenie.
Zgodziłam się na wiele rozwiązań, które w przeszłości odrzucałam: otwarta przestrzeń, duża liczba punktów świetlnych, wyspa w kuchni, płytkie szafki w łazience.
Teraz, po blisko trzech miesiącach życia w tym wnętrzu, uważam że nieupieranie się przy własnej wizji było najmądrzejszym wyborem.
Propozycje Martyny i Macieja są atrakcyjne wizualnie, a przy tym praktyczne.
Remont został zrealizowany sprawnie, terminowo, z poszanowaniem potrzeb moich
i sąsiadów, którzy musieli przeżyć towarzyszący mu hałas.
Polecam skorzystanie z usług współpracujących z Drugim Planem ekip, które cechuje dbałość o szczegóły, profesjonalizm i życzliwość.
Z uwagi na zakres remontu, mój brak czasu oraz wybrane przeze mnie rozwiązania koszt remontu przekroczył zakładany wstępnie budżet.
Warto było przeznaczyć większą kwotę na tak dużą inwestycję i cieszyć się każdego dnia dobrze wykonaną pracą Martyny, Macieja oraz ich specjalistów.
Polecam!

Elżbieta, Ochota


Do DRUGIEGO PLANU trafiliśmy z polecenia. Znajomi, którym Martyna i Maciek pomagali w aranżacji mieszkania byli bardzo zadowoleni ze współpracy, dlatego po ich pozytywnej opinii nie zawahaliśmy się zadzwonić. Już po pierwszej rozmowie wiedzieliśmy, że to fachowi, otwarci, kreatywni i pełni pozytywnej energii projektanci.

Aranżacja wnętrza naszego domu od razu przypadła nam do gustu. Projektanci szybko rozszyfrowali nasze upodobania i zaproponowali wspaniałą koncepcję dla naszego „gniazdka”. Martyna i Maciek cierpliwie i z uwagą nanosili do projektu zmiany, o które prosiliśmy, jednocześnie służyli talentem i poradą. Myślę, że nie byliśmy do końca łatwymi klientami, jednak oni potrafili do kupy zebrać całość i stworzyli nam piękny dom, którym teraz możemy się zachwycać i cieszyć jego ciepłem i nowoczesnością – na czym nam najbardziej zależało.

Polecamy ich w 100%. Praca z nimi to pełna przyjemność, gdyż to nie tylko zdolni, utalentowani i kompetentni projektanci, ale też otwarci, wspaniali i kontaktowi ludzie. Współpraca z Drugim Planem to czysta przyjemność.

Karolina i Paweł, Tarchomin


Drugi Plan czyli duet Martynę i Macieja polecamy w 100%. Praca z nimi to pełna porozumienia rozmowa – realizacja wspólnej koncepcji, wsłuchiwanie się w potrzebę zamawiającego. Współpraca z Drugim Planem to czysta przyjemność. Zawsze odbierają telefony i pozostają w kontakcie – nawet po zakończonej realizacji.

Kamilla Baar-Kochańska i Piotr Kochański


Tylko najlepsza ocena należy się Maćkowi i Martynie! Profesjonalizm, zaangażowanie,
a także osobista charyzma sprawiają, że firmę Drugi Plan można z pełną odpowiedzialnością polecić wszystkim, którzy poszukują oryginalnych rozwiązań, dbałości o najmniejszy szczegół, terminowości, pomocy w wyborze materiałów, anielskiej cierpliwości do klientów takich jak ja! … od razu stworzyliśmy projekt mojej wymarzonej kuchni! Bez zbędnych stresów! Życzę dalszych sukcesów i wielu tak udanych projektów jak mój!!!

Ewelina, Ursynów


Drugi Plan przygotowywał i wykonywał dla mnie prace remontowe już kilkukrotnie. Nie miałam żadnych wątpliwości, by i tym razem zajęli się projektem łazienki i przedpokoju. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, głównie ze względu na zgodność wykonania
z projektem, doradztwo w wyborze materiałów, terminowość oraz nadzór nad wykonaniem. Gorąco polecam!

Marta, Wilanów


Mieliśmy okazję współpracować przy okazji rearanżacji biura w 2016 roku. Państwo architekci z dbałością zaprojektowali przestrzenie biurowe i sale konferencyjne, a także pokierowali wszystkimi pracami. Zdecydowanie polecamy firmę Drugi Plan.

Comparex